Category
Etkinlikler
About This Project

 

21 Mart 2007 Lütfi Kırdar Konseri

Toplumsal konulara duyarlılığıyla bilinen ünlü müzisyen Levent Yüksel, 21 Mart tarihinde Lütfi Kırdar’da Türkiye Meme Vakfı’nın Farkındayım Korkmuyorum kampanyasına destek amacıyla sahne aldı. Ünlü sanatçı bu anlamlı gecede, Türkiye’nin güçlü kadın vokallerinden dinlediğimiz ve her yaştaki insanın yüreğinde iz bırakmış “Kadın Şarkıları” nı seslendirdi. Ünlü sanatçılar Nükhet Duru ve Aşkın Nur Yengi kendisine eşlik ettiler. Ayrıca ünlü sanatçılar Halit Ergenç ve Arzu Balkan Karadağlı konuk sanatçılar olarak destek verdiler.

Ana Sponsoru Siemens olan gecenin gerçekleşmesinde katkıda bulunan İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Anadolu Sigorta, Kanal D, Anadolu Sağlık Merkezi, Argos İletişim ve Radyo Pink’in yanı sıra İD İletişim, ABS Alçı Sanayi, Mudo, Radyo D ve Es Voleybol destek verdiler.
Biletleri Biletix’den satılan geceden elde edilen 56.000 YTL net gelir gelir 1000 kadını kapsayan meme kanseri tarama projesi için umut dolu bir adım oldu.

9 Eylül 2007 Ankara Konseri

Ünlü müzisyen Levent Yüksel Türkiye Meme Vakfı’nın “Farkındayım Korkmuyorum” kampanyasına bir kez daha destek için “Kadın Şarkıları” ile 9 Eylül’de Ankara’da 7500 kişilik Ankara Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü Açık Hava Tiyatrosu’nda gönüllü sahne aldı.

Türkiye Meme Vakfı ve Gaziosmanpaşa Rotary Kulübü’nün işbirliğinde gerçekleşen gecede Levent Yüksel, Türkiye’nin güçlü kadın vokallerinden dinlediğimiz ve hepimizin yüreğinde iz bırakmış “Kadın Şarkıları”nı 5000’e yakın Ankaralı ile söyledi. Geceden elde edilen gelir yeni bir 1000 imkanı olmayan kadın için umut dolu bir adım oldu.

Konserin ana Sponsoru Nissan Otomotiv A.Ş. Ayrıca Anadolu Sigorta, Argoscortex, ve Bilim Tur gecenin gerçekleşmesi için destek verdiler.

×