Hard Rock Cafe

HARD ROCK CAFE İSTANBUL, BKM VE BILETIX PINKTOBER İLE EKİM AYI BOYUNCA “MEME KANSERİ”NE KARŞI EL ELE

İstanbul, 30 Eylül 2015- Tüm dünyada 44 yıldır markasını ve logosunu ikonik bir seviyeye taşıma başarısını göstermiş olan efsanevi Hard Rock Cafe, dünya çapında 16.’sını gerçekleştireceği Pinktober kampanyasını bu yıl Belçim Bilgin’in sözcülüğünde BKM ve Biletix’in destekleriyle ilk kez Türkiye’ye taşıyor.

 

Meme kanserine karşı küresel farkındalığın artması amacıyla her yıl Ekim ayı boyunca global bazda gerçekleştirilen Pinktober’ın İstanbul ayağında; etkinlikler ve ürün satışlarından elde edilecek gelir; erken teşhis olanaklarının yaygınlaştırılması ve mamografi kalite standartlarının yükselmesi için kurulan Türkiye Meme Vakfı / MEVA’ya bağışlanacak.

 

Pinktober Biletini Biletix’ten Al, Erken Teşhise Destek Ver!

 

Meme Kanserine karşı Ekim ayı boyunca yürütülecek Pinktober kampanyası kapsamında BKM Comedy Night etkinlikleri, özel konserler ve Pinktober özel ürünleri satışa sunulacak.

 

Kampanyaya destek vermek isteyenler, www.biletix.com internet sitesinden üzerinden satılacak Pinktober etkinliklerinin biletlerini hiçbir hizmet bedeli ödemeden satın alarak; yüzlerce kadının ücretsiz erken teşhis imkanlarından faydalanmasını sağlayacak.

 

Pembe T-Shirt’ler ve Pembe Menüler Pinktober Yararına Satışta!

 

Hard Rock Cafe İstanbul’un Pinktober için tasarladığı pembe İstanbul logolu tişörtleri ve cesaret, umut ve gücü temsil eden pembe kurdele şeklindeki pin’leri de Ekim ayı boyunca bu global harekete destek olmak isteyen kişiler için hem mağazada, hem de www.pinktoberistanbul.com adresinde online olarak satışta olacak.

 

Hard Rock Cafe’nin Pinktober için özel olarak hazırladığı “Pembe Menüler” de yine Ekim ayı boyunca, MEVA’ya destek olmak isteyen herkesin beğenisine sunulacak.

 

Ülkemizde Meme Kanseri tedavisine verilen değeri arttırmak amacıyla Hard Rock Cafe İstanbul, BKM ve Biletix işbirliğiyle geliştirilen Pinktober kampanyasına sosyal medya üzerinden katılmak da mümkün.

 

Hard Rock Cafe’nin ev sahipliği yaptığı global dayanışma hareketini markanın ürünlerini kullanarak ya da günlük hayatta yakaladığınız ‘farkındalık’ anlarını, sosyal medya hesaplarınızdan #PINKTOBER ve #PEMBEYLEYASA etiketleriyle paylaşarak, meme kanseri’ne karşı yaratılan farkındalık kampanyasına sosyal medyada da destek verebilirsiniz.

 

Erken Teşhis Hayat Kurtarır! Meme Sağlığınızı Ertelemeyin!

 

 

Destek ve Bilgi için
www.memekanseri.org.tr
www.pinktoberistanbul.com
www.biletix.com
#pinktober #pembeyleyasa

×